Kinološko društvo „Rojal Klub“ i Klub engleskih mastifa Srbije organizovali su Prvu specijalizovanu izložbu mastifa, bulmastifa i engleskih buldoga. Izložba je održana 14. septembra 2013. u Novom Sadu. Na ovoj maanifestaciji je bilo prijavljeno 53 psa (20 engleskih buldoga, 17 bulamstifa i 16 mastifa). Sudija je bio gospodin Jurgen Sauer iz Nemačke.

 

REZULTATI:

RASA : Engleski buldog

MUŽJACI

Razred najmladji

1.HOME PILAR BORN TO BE SOUL-vl.Ivana Brdarević

Razred mladih

1.DARKTAMBUL LORD-MLADI KLUPSKI POBEDNIK- vl.Darko Milanović

Intermedija

1.YERBA –DADDY-CAC,V1-vl.Lukić Nenad

2.MAUMI CAPTAIN HAPPY,V2-vl.Oton Gunjak

3.ARON-V3-vl.Ćulibrk Nikola

Razred zrelih

1.MANGO DOGS&PAROTTS FAMILY-CAC,V1-vl.Mirjana Sučević

2.FERNANDO-V2.-vl.Radovan Malešević

3.MAUMI MINOTAUR-V3,-vl.Ivana Brdarević

Razred šampiona

1.NEW STIYLE APPEARS BRITISH HERO-CAC,V1,ZRELI KLUPSKI POBEDNIK,BOB,-vl.Gabor Varga

2.HOME PILAR SILVERBACK-vl-Ivana Brdarević

Razred veterana

1.MEISTER YODA-V1,-vl.Monika Malić

ŽENKE

Razred beba

  1. ROXY-vrlo perspektivan.-vl.-Jovan Gnjatović

Razred mladih

1.OLIVIA OD KUĆE DON-V1,MLADI KLUPSKI POBEDNIK

2.NIKITA-V2,-vl.-Oton Gunjak

3.NEW STIYLE APPEARS JUST UNIQUE-V3,vl.-Gabor Varga

Razred intermedija

 

1.BEKA-V1,vl.-Dragan Mihajlović

2.ANTENA VON TEUFELHOHLE-vl.Slobodan Stoisavljević

Razred zrelih

1.B-LUNA –CAC,V1,ZRELI KLUPSKI POBEDNIK.-vl.-Oton Gunjak

2.REBEKA-V2,-vl.-Lukić Nenad

Razred šampiona

1.HOME PILAR ROLLIN IN THE RING-CAC,V1.-vl.-Aleksandar Vranješ

 

RASA: Bulmastif

MUŽJACI

Razred najmladji

1.TORO DIAVOLO NORBERT-vrlo perspektivan,-vl.-Odg,Pink haus,Dejan Veljković

Razred mladih

1.JCH SZEKELY SZENTKIRALYI LEONIDAS-MLADI KLUPSKI POBEDNIM,V1,BOB,-vl.-Robert Sveda

2.DON-V2,-vl.-Nenad Rašljić

3.MR LUCKY BIG HEAD BEATIES-V3-vl.Nikolić Lazar

4.ALKAPONE ST.HEALERS V4,.vl.-Petar Knežević

Intermedija

1.BANBULLS CALL ISTO –CAC,V1, VL.-Sfera Jasmina

2.AHIL BIG HEAD BEAUTIES-V2,.vl.-Igor Jelača

Razred zrelih

1.ZULU GEMEKEEPERS OF WUTHERING HIGHTS-CAC,V1,ZRELI KLUPSKI POBEDNIK.VL.Vera i Jovan Crnobrnja

Razred šampiona

1.CH SZEKELY SZENTKIRALYI BATU KAN-CAC,V1,vl.-Robert Sveda

ŽENKE

Razred najmladjih

1.BIZANTINE EMANUIL BULL-vrlo perspektivan, vl.-Milorad i Sanja Prodanov

Razred mladih

1.RED WIND MIRRA BIG HEAD BEAUTISE-MLADI KLUPSKI POBEDNIK,V1 .vl.-Milan Segić

2.I BRAVI RAGAZZI QUADROPHENIA-V2,-vl.Vera i Jovan Crnobrnja

3.MRS LULU –,vl.-Sabo Tibor

Razred zrelih

1.DONA VOM TANNEFELD-CAC,V1,ZRELI KLUPSKI POBEDNIK,.vl.-Igor Mesaroš

2.BARONESSA DONA DE NARDO WETLAND-V2,.vl.Zoran Trtić

 

RASA: Mastif

MUZJACI

Razred mladih

1.DANUBE TITAN ACE-V1,MLADI KLUPSKI POBEDNIK,.vl,-Vlajkov Miloš

2.BOROS BAJNOK COLBY-V2,.vl.-Robert Ereš

Razred zrelih

1.DANUBE TITAN LEAF FROM HEAVEN-CAC,V1,vl.Miloš Vlajkov

2.BOROS BAJNOK VAGANY-V2,.vl.-Robert Ereš

Razred šampiona

1.DANUBE TITANS LONELY LITTLE WOLF-CAC,V1,ZRELI KLUPSKI POBEDNIK,BOB,-vlMiloš Vlajkov

2.MASTIF HILL CHRIS DIZZY SUCESS-V2,,vl.Vlajkov Miloš

ŽENKE

Razred mladih

1.PANON MASTIFF AIDA-V1,.vl,Robert Ereš

2.DANUBE TITANS ENERGY-V2.vl.Vlajkov Miloš

3.DANUBE TITANS ARIEL-V3 vl.Vlajkov Miloš

4.DANUBE TITANS AGATA-V4 vl.Vlajkov Miloš

Razred intermedija

1.PANON MASTIFF ANDA-V1,CAC,vl.-Rober Ereš

2.NILLA DEL FRACASSO-V2,vl.Vlajkov Miloš

Razred zrelih

1.BOROS BAJNOK PYPER-V1,CAC,vl.-Robert Ereš

2.ANGOL KERTI NAMES ADEL-V2, Robert Ereš

3.BESSI-V3,.vl.Vlajkov Miloš

Razred šampiona

1.ABA BREZOVICA-V1,CAC,ZRELI KLUPSKI POBEDNIK, vl.Vlajkov Miloš